KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303008
nr 1430 3008
Marin Lindberg, Signerad, "i skogskanten". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 78x68 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:31:35
300 kr